2020 Week 7 Schedule

Oct 09   7:00 p.m. CT   Arlington/Lake Preston     Hamlin
Oct 09   7:00 PM CT   Baltic     Parker
Oct 09   6:00 PM MT   Belle Fourche     Spearfish
Oct 09   5:00 PM MT   Bennett County     Vermillion
Oct 09   7:00 PM CT   Beresford     Sioux Valley
Oct 09   6:00 PM MT   Bison     Rapid City Christian
Oct 09   7:00 p.m. CT   Brookings     Pierre T.F. Riggs
Oct 09   7:00 PM CT   Canistota/Freeman     Bon Homme
Oct 09   7:00 PM CT   Canton     Tri-Valley
Oct 09   6:00 PM CT   Chester Area     Britton-Hecla
Oct 09   7:00 PM CT   Clark/Willow Lake     Dakota Hills
Oct 09   6:00 p.m. MT   Custer     Lead-Deadwood
Oct 09   7:00 p.m. CT   Dell Rapids St. Mary     Colman-Egan
Oct 09   6:00 PM MT   Douglas     St. Thomas More
Oct 09   6:30 p.m. MT   Faith     Hill City
Oct 09   7:00 PM CT   Faulkton Area     Sully Buttes
Oct 09   7:00 PM CT   Florence/Henry     Waverly-South Shore
Oct 09   7:00 PM CT   Garretson     Bridgewater-Emery/Ethan
Oct 09   7:00 p.m. CT   Gayville-Volin     Centerville
Oct 09   6:00 PM CT   Great Plains Lutheran     Castlewood
Oct 09   7:00 p.m. CT   Harrisburg     Sioux Falls Lincoln
Oct 09   7:00 PM CT   Herreid/Selby Area     Ipswich/Edmunds Central
Oct 09   7:00 PM CT   Hitchcock-Tulare     Potter County
Oct 09   7:00 PM CT   Huron     Yankton
Oct 09   7:00 p.m. CT   Irene-Wakonda     Avon
Oct 09   7:00 PM CT   Jones County/White River     Wall
Oct 09   7:00 p.m. CT   Kimball/White Lake     Burke
Oct 09   7:00 p.m. CT   Langford Area     Estelline/Hendricks
Oct 09   7:00 p.m. MT   Lemmon/McIntosh     Dupree
Oct 09   7:00 PM CT   Lennox     Dakota Valley
Oct 09   7:00 PM CT   McCook Central/Montrose     Elk Point-Jefferson
Oct 09   6:00 PM MT   New Underwood     Lyman
Oct 09   7:00 p.m. MT   Newell     Harding County
Oct 09   7:00 p.m. CT   Northwestern     North Border
Oct 09   6:00 PM CT   O’Gorman     Watertown
Oct 09   7:00 p.m. CT   Oldham-Ramona/Rutland     Howard
Oct 09   7:00 PM CT   Parkston     Menno/Marion
Oct 09   7:00 p.m. MT   Philip     Kadoka Area
Oct 09   7:00 PM CT   Platte-Geddes     Gregory
Oct 09   6:00 PM MT   Rapid City Stevens     Aberdeen Central
Oct 09   7:00 p.m. CT   Redfield     Mobridge-Pollock
Oct 09   7:00 PM CT   Sioux Falls Christian     Tea Area
Oct 09   6:00 PM MT   Sturgis Brown     Mitchell
Oct 09   7:00 p.m. CT   Tripp-Delmont/Armour/AC/DC     Corsica-Stickney
Oct 09   7:00 PM CT   Viborg-Hurley     Hanson
Oct 09   7:00 PM CT   Webster Area     Flandreau
Oct 09   7:00 PM CT   West Central     Madison
Oct 09   7:00 p.m. CT   Winner     Miller/Highmore-Harrold
Oct 09   7:00 p.m. CT   Wolsey-Wessington     Colome
Oct 09   7:00 p.m. CT   Woon./Wess. Springs/Sanborn Central     Chamberlain
Oct 10   6:00 PM CT   Sioux Falls Washington     Brandon Valley
Oct 10   6:00 PM CT   Stanley County     Hot Springs
Oct 12   6:00 p.m. CT   Avon     Gayville-Volin