2020 Week Five Schedule

7:00 p.m. CT Alcester-Hudson Colman-Egan
7:00 p.m. CT Avon Gayville-Volin
6:00 p.m. MT Bison Faith
7:00 PM CT Bon Homme Kimball/White Lake
7:00 PM CT Britton-Hecla Deuel
7:00 p.m. CT Burke Tripp-Delmont/Armour/AC/DC
7:00 p.m. CT Centerville Estelline/Hendricks
7:00 PM CT Clark/Willow Lake Hamlin
7:00 PM CT Corsica-Stickney Colome
7:00 PM CT De Smet Castlewood
7:00 PM CT Dell Rapids Tri-Valley
7:00 p.m. CT Deubrook Area Elkton-Lake Benton
6:00 p.m. MT Douglas Brookings
6:00 p.m. MT Dupree Harding County
7:00 PM CT Elk Point-Jefferson Wagner
7:00 PM CT Flandreau Bridgewater-Emery/Ethan
7:00 PM CT Gregory Parkston
7:00 p.m. CT Groton Area Redfield
7:00 PM CT Hanson Baltic
7:00 PM CT Harrisburg Sioux Falls Roosevelt
6:30 p.m. MT Hill City Newell
6:00 PM MT Hot Springs Bennett County
7:00 p.m. CT Howard Irene-Wakonda
7:00 p.m. MT Lemmon/McIntosh Timber Lake
7:00 PM CT Lennox Canton
7:00 PM CT Lyman Jones County/White River
7:00 PM CT Madison Tea Area
7:00 PM CT McCook Central/Montrose Garretson
7:00 p.m. CT Mobridge-Pollock Sisseton
7:00 PM CT Mt. Vernon/Plankinton Winner
7:00 p.m. MT New Underwood Kadoka Area
7:00 p.m. CT North Border Ipswich/Edmunds Central
7:00 p.m. CT Oldham-Ramona/Rutland Arlington/Lake Preston
7:00 PM CT Parker Viborg-Hurley
7:00 PM CT Pierre T.F. Riggs Spearfish
7:00 PM CT Platte-Geddes Wolsey-Wessington
6:00 PM MT Rapid City Central O’Gorman
7:00 p.m. MT Rapid City Christian Edgemont
7:00 PM CT Sioux Falls Christian Vermillion
5:00 p.m. CT Sioux Falls Washington Rapid City Stevens
6:00 PM MT Sturgis Brown Huron
7:00 PM CT Sully Buttes Hitchcock-Tulare
7:00 PM MT Wall Philip
7:00 PM CT Warner Northwestern
7:00 PM CT Waverly-South Shore Dakota Hills
7:00 PM CT Webster Area Milbank
7:00 PM CT West Central Dakota Valley
7:00 p.m. CT Woon./Wess. Springs/Sanborn Central Miller/Highmore-Harrold
7:00 PM CT Yankton Mitchell
Sep 26 7:00 PM CT Great Plains Lutheran Florence/Henry
Sep 26 6:00 p.m. CT Sioux Falls Lincoln Aberdeen Central